sobota, 11 maja 2013

Witaj :D

Znalazłeś się na podstronie szabloniarki Mrs Wolf z The Spiral Graphic.

Pewnie chcesz się dowiedzieć o mnie czegoś, nim odważysz się zaryzykować i zamówić u mnie szablon, więc usiądź w fotelu i poczytaj co mam ci o sobie do powiedzenia. 

Mój nick nie jest przypadkowy. Uwielbiam wilki od kiedy pamiętam, tak samo wilkołaki. I nie, nie jestem fanką Zmierzchu, czy innych filmów, lub seriali gdzie jeden z bohaterów nim był. Owszem obejrzałam parę, ale żaden nie zapisał się na liście moich ulubionych. Właściwie zamiast filmu, wole obejrzeć jeden z moim ulubionych seriali, czyli Dr House, NCIS, oraz ostatnio Nie z tego świata.

Większość mojego czasu poświęcam na słuchanie muzyki. Jest tyle tego, że trudno mi wymienić ulubionych. Lubię Evanescense, Muse, Rammstein, Eda Sheerana, Attack Attack!, oraz wiele, wiele innych. Nie gardzę nową muzyką, ani starymi dobrymi kawałkami. Słucham tego, co uznam za dobre. 

A propo grafiki… zajmuje się nią 2 lata i uwielbiam ją. Odpręża mnie i pozwala odbiec myślami od codziennych problemów. Nie przepadam za robieniem szablonów z kobietami, a najczęściej robię z mężczyznami, w tym najczęściej z ulubionymi muzykami.

To chyba podstawowe rzeczy jakie powinieneś o mnie wiedzieć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz